Index, TTNET çözüm ortağı oldu

Bilişim teknolojilerinde Türkiye’nin lider firması Index Bilgisayar, TTNET Çözüm Ortakları...

30.06.2008 - 17:58 | MediaCat

Bilişim teknolojilerinde Türkiye’nin lider firması Index Bilgisayar, TTNET Çözüm Ortakları arasına katıldı. Index, geleceğe dönük stratejik bir hamle olarak gördüğü bu anlaşmayla, TTNET ürün ve hizmetlerini bayi kanalı üzerinden dağıtacak.

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri firması Index Bilgisayar, Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı TTNET’in çözüm ortağı (dağıtıcısı) oldu. Index Grup’un geleceğe dönük stratejik bir hamle olarak gördüğü bu anlaşma, Index Bilgisayar ve grubun diğer şirketlerinin bayileri için önemli bir hizmet aracı olacak. Index Bilgisayar, hızlı ve kesintisiz internet erişimi olarak TTNET ADSL hizmetlerinin pazarlanması, satışı, abonelik uzatma, üst paketlere geçiş gibi ürün ve hizmetleri, tüm Türkiye’ye yayılmış geniş bayi kanalı üzerinden gerçekleştirecek.

Index Grup CEO’su Erol Bilecik, TTNET çözüm ortaklığına ilişkin ürün ve hizmetlerin satış ve pazarlamasını Index Grup açısından geleceğe dönük önemli bir adım olarak gördüklerini söylüyor ve ekliyor: “Türk Telekom ve TTNET’in bilişim sektöründeki liderliği tartışılmaz. Index de kendi kulvarında liderlik ipini yıllardır göğüslüyor. Bilişim sektörünün bu iki lider firmasının yaptığı anlaşmayı, stratejik açıdan bilişim sektörü için çok önemli bir gelişme olarak görüyoruz.”

Bilecik, Index Grup bayilerinin internet, VoIP, görüntülü telefon, IPTV gibi gelişen iletişim kanallarında da yer alması sağlanarak farklı kazanç kapıları yaratılabileceğini, TTNET çözüm ortaklığının bu hedefi destekleyen bir girişim olduğunu belirtiyor. Bilecik, bu anlaşmayla, iş ortaklarının son kullanıcıya sınırsız hizmet verebileceklerini de ifade ediyor: “Özellikle evlerde ve işyerlerinde kişisel bilgisayarlar ve ADSL, birbirini tamamlayan ürünler. Pazar payını hızla artıran dizüstü bilgisayarları da evinizde veya işyerinizde internet ortamında kullanmak için modemsiz düşünmek mümkün değil. GSM, bilişim ürünleri ve katma değerli internet sağlayıcılığının birbirini tamamlaması ön planda. Bugün, son kullanıcıya bunların hepsini bir arada sunmak gerekiyor. Bu noktada, Index’in bilişim sektöründeki marka gücü, ürün portföyü, finansal varlığı, kurumsal yapısı ve ‘one-stop shopping’ felsefesinin yanı sıra sunacağı telekom hizmetleri, bilişim teknolojileri kanalına yepyeni bir boyut katacak.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.