MediaCat

İnanmak mucizedir

Coca-Cola, 2022 FIFA Dünya Kupası heyecanını şimdiden başlattı.

İnanmak mucizedir

Kasım ayında Katar’da başlayacak 2022 FIFA Dünya Kupası’nın resmî sponsorlarından Coca-Cola, turnuvaya üç aydan kısa süre kala santrayı Believing is Magic (İnanmak Mucizedir) kampanyasıyla yapıyor.

FIFA ile işbirliği 1974 yılına uzanan markanın Gerçek Mucize platformu kapsamında doğan kampanya 200 ülkede yayınlanacak. 60 saniyelik reklam filmi önderliğindeki kampanya influencer’ların desteği, maç tahminlerinin yapılacağı dijital platformlar ve taraftarların yer alacağı filmlerle desteklenecek.

The Coca-Cola Company Global Spor ve Eğlence Başkan Yardımcısı Brad Ross, kampanyayı, “İnanmak Mucizedir, Gerçek Mucize’nin futbol ve FIFA Dünya Kupası merceğinden tecellisidir. Fikrin güzelliği, takımınızın kazanacağını da kaybedeceğini de düşünseniz bile ortada içkin ve güçlü bir inancın olması. İnancın zaferini defalarca ama defalarca gördük” sözleriyle değerlendirdi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.