İletişim projeleri, Altın Pusula’ya kavuşuyor

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği(TÜHİD)tarafından düzenlenen '8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması'nda ödül kazanan...

12.06.2009 - 15:01 | MediaCat

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği(TÜHİD)tarafından düzenlenen ‘8. Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması’nda ödül kazanan projeler ve kuruluşları ile iletişim ajansları; 15 Haziran 2009 pazartesi akşamı, Sakıp Sabancı Müzesi The Seed’de gerçekleştirilecek Ödül Töreni’nde açıklanacak.

TÜHİD tarafından, sektördeki hizmet kalitesini yükseltmek ve mesleki gelişimi desteklemek amacıyla bu yıl 8’inci kez düzenlenen “Altın Pusula Halkla İlişkiler Yarışması”nda, toplam 13 Kategori ve 12 alt kategoride en başarılı bulunan halkla ilişkiler projeleri ödüllendirilecek. Ayrıca, Jüri Özel Ödülü ve Büyük Ödül de takdim edilecek.

TÜHİD Başkanı Fügen Toksü, 8. Altın Pusula’da 130 iletişim projesinin yarıştığını belirterek, ‘Altın pusula bu yıl yine kendi rekorunu kırdı. Hepsi birbirinden değerli, uluslar arası standartlı, kuruluşların maddi katkılarıyla gerçekleşen ve yoğun emek gerektiren iletişim projeleriyle sektörümüz adına gurur duyuyoruz. İletişim projeleri için yaratmaları ve uygulanmasını sağladıkları için yöneticilere çok teşekkür ediyoruz.’dedi.