İLETİŞİM ODAKLI İNSAN KAYNAKLARI

İnsan kaynakları yönetiminde uzman Oxygen Consultancy, bünyesinde Oxygen Recruits In Communication isimli bir birim açarak insan kaynakları yönetiminde iletişim sektörü odaklı çalışmaya başladı.

17.10.2006 - 00:00 | MediaCat

İnsan kaynakları yönetiminde uzman Oxygen Consultancy, bünyesinde Oxygen Recruits In Communication isimli bir birim açarak insan kaynakları yönetiminde iletişim sektörü odaklı çalışmaya başladı. Şirket düzenli olarak güncellenen veritabanı ile ulusal ve uluslararası platformda, organize ve kurumsal bir yapıda iletişim sektörünün ihtiyaçlarına yönelik danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlıyor. Profesyonelleri doğru kurum ve konumlara, kurumları da doğru çalışanlara yöneltecek önerileri projeler halinde sunuyorlar. Eylül 2006 itibarıyla Oxygen Recruiters In Communication, Türkiye’de sadece iletişim sektörüne yönelik, uluslararası ve ulusal veri tabanı ve yüksek nitelikli insan kaynakları ağı ile iletişimin sektöründe çalışan nitelikli uzman profesyonellerle kurumları biraraya getiriyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.