Nike ‘Ronaldinho’ için yep yeni bir koleksiyon tasarladı

Nike, Brezilya Milli Takımı ve Barselona Futbol Kulübü’nün yıldız oyuncusu Ronaldinho için yepyeni bir koleksiyon tasarladı.

17.10.2006 - 00:00 | MediaCat

Nike, Brezilya Milli Takımı ve Barselona Futbol Kulübü’nün yıldız oyuncusu Ronaldinho için yepyeni bir koleksiyon tasarladı. Sahip olduğu topa hakimiyet yeteneği ve attığı gollerden sonra yaptığı samba dansları ile futbolla ilgisi olan ya da olmayan herkesin sempatisini kazanan ünlü oyuncu, kendisi için hazırlanan ürünlerin tasarım aşamasında da yer aldı.
Günlük hayatta giymesi için üretilen giysilerin üzerinde Ronaldinho’yu simgeleyen 10R işareti bulunuyor. Eşofman, sweat-shirt ve t-shirt’ten oluşan koleksiyonda siyah, beyaz ve turuncu renkler ağır basıyor. 40 ülkeden 38 bin profesyonel futbolcunun oylarıyla ‘oyuncuların oyuncusu’ seçilen ünlü futbolcu için tasarlanan ürünlerin fotoğraf çekimleri ise Brezilya’nın Porto Alegre kentinde yapıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.