İki yıldız bir ödül

AT&T Fiber, Mila Kunis ve Demi Moore'un eğitim ve aşk hayatındaki ortak noktaları mizah malzemesine dönüştürüyor.

25.01.2022 - 16:49 | Simge Şenses

İki yıldız, bir ödül

Mila Kunis ve Demi Moore, ev interneti sağlayıcısı AT&T Fiber’ın yeni reklam filminde kendilerini yıllar sonra beraber dirsek çürüttükleri insanların arasında, bir lise buluşmasında buluyor. “En beğenilen mezun” ödülünün sahibini bulacağı gecede her iki yıldız da ödülü kucaklayacaklarına dair en ufak bir kuşku duymadan sahneye çıkmışken, ödüle layık görülen kişi, evinde gelmiş geçmiş en hızlı interneti kullanan AT&T Fiber müşterisi bir kadın oluyor.

Reklam filminde, ikilinin ortak romantik geçmişleri de (Kunis, Moore’un eski eşi Ashton Kutcher’la evli) ustalıkla mizah malzemesine dönüştürülüyor. Film, Moore’un sahnedeyken kendisine fısıldadığı “Aynı liseden mezun olduğumuzu bilmiyordum” cümlesine, Kunis’in omuz silkerek “Epey ortak noktamız var” yanıtını vermesiyle sona eriyor.

İkiliyi reklamda bir araya getiren içgörü ise sahiden aynı okuldan, Los Angeles’taki Fairfax Lisesi’nden mezun olmuş olmaları. Kunis, AT&T ile ilk toplantısında fikir fırtınası yapılan bir anda Moore’a ulaşanın kendisi olduğunu ifade ediyor. Moore ise reklam çekimlerinden aldığı keyfi şu sözlerle aktarıyor: “Bir Fairfax mezunu olmanın, Mila ile bu kadar eğlenceli bir şekilde bir araya gelmek için böyle beklenmedik bir fırsat yaratacağını kim bilebilirdi?”

Kaynak: Entertainment Tonight

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.