İki sayfa ile dünyayı değiştirin

Cannes Chimera yaratıcı iletişim fikirlerine 100 bin dolar destek veriyor.

30.09.2013 - 10:44 | MediaCat

Cannes Chimera yaratıcı iletişim fikirlerine 100 bin dolar destek veriyor.

Cannes Lions Uluslararası Yaratıcılık Festivali, dünyayı değiştirmeye yardımcı olabilecek iletişim fikirleri oluşturmak amacıyla Bill & Melinda Gates Vakfı ile işbirliği yapıyor.

Projede, Cannes Lions 2012’de büyük ödül kazanan, en başarılı yaratıcıların oluşturduğu ‘Cannes Chimera’ ve Bill & Melinda Gates Vakfı üyelerinden oluşturulan özel jüri tarafından seçilecek 10 kadar önemli iletişim fikrinin geliştirilmesi için 100 bin dolar destek verilecek. Ayrıca, seçilen fikirlerin geliştirilmesinde ‘Cannes Chimera’ ekibi tarafından danışmanlık yapılacak.

Finalistlerin sonbaharda gerçekleştirilecek ikinci aşamada, Bill & Melinda Gates Vakfına tekrar başvurarak, seçilen fikrin uygulamaya konulması için 1 milyon dolar destek alma şansı olacak.

Küresel bir sorunun çözümüne yönelik iletişim fikirinizi 2 sayfayı dolduracak şekilde hazırlayarak 30 Eylül 2013’e kadar yarışmaya başvurabilirsiniz. Detaylı bilgiye projenin resmi internet sitesi canneschimera.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.