IKEA’dan otomat açılımı

Acil sebze soyucuya ihtiyacınız varsa, en yakın metro durağındaki IKEA otomatına uğrayın.

04.10.2017 - 13:21 | Gönül Hadımlı

IKEA'dan otomat açılımı

“Tüketicilerimizin olduğu her yerde biz de varız” diyen IKEA, tüketicilerinin yüzünü gülümseten bir kampanyaya imza atıyor. İçerisinde sebze soyucudan sarmısak eziciye kadar birçok çeşitli mutfak malzemesi barındıran otomat, İsveç’in başkenti Stockholm’de bir metro istasyonunda görenleri şaşkınlığa uğratıyor.

İçerisinde yedi farklı mutfak seti bulunduran otomat, aslında istasyondan geçen yolcuları iki adım ötede bulunan 400 metrekarelik IKEA mutfak showroom’unu ziyarete etmeye teşvik etmek adına yapılmış bir reklam kampanyası. Aynı yerde birkaç hafta daha duracak olan otomat, müşterilerine verdiği mesaj ise açık: “Elinizde sadece bir sarmısak eziciyle taşınabileceğiniz bir mutfak edinin”.

IKEA İsveç Satış Direktörü Yardımcısı Miki Tabakovic ise söz konusu reklam kampanyası ile ilgili olarak  “IKEA olarak sadece mağazalarımızda değil, müşterilerimizin olduğu her yerde olduğumuzu eğlenceli bir yolla göstermek istedik” diyor.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.