MediaCat

IKEA Türkiye’ye yeni ülke müdürü

IKEA Türkiye’de ülke müdürü olarak görev yapacak isim belli oldu.

IKEA Türkiye Ülke Müdürlüğü görevine, halihazırda IKEA Türkiye Genel Müdür Vekili ve CFO’su olarak görev yapan C. Kerim Nişel getirildi. Nişel, yeni görevini Fuat Atalay’dan devraldı. Atalay, Grup şirketlerindeki farklı görevlerinin yanı sıra IKEA Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak şirket üst yönetiminde rol almayı sürdürecek.

Lisans eğitimini ABD’nin Fresno kentindeki California Eyalet Üniversitesi’nde finans alanında tamamlayan C. Kerim Nişel, kariyerine 2000 yılında finans danışmanlığı alanında özel bir şirkette başladı. Şirket birleşmeleri ve satınalmaları, özelleştirmeler ve şirket değerleme projelerinde deneyim kazanan Nişel, 2004 yılında MAYA Holding A.Ş bünyesinde yeni kurulmuş olan IKEA Türkiye – MAPA A.Ş.’ye finansal kontrolör olarak katıldı ve burada ülke iç denetim müdürü, finansman grup müdürü ve finans direktörü olarak farklı görevler üstlendi.

2017 yılında IKEA Türkiye Genel Müdür Vekili ve CFO’su olarak atanan Nişel ayrıca 10 yılı aşkın süredir IKEA Türkiye ve MAYA Holding Grup İştirakleri ile Zincir Mağazalar Derneği’nde yönetim kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

C. Kerim Nişel, yeni dönemde IKEA Türkiye’nin büyüme, çok kanallı mağazacılık ve yeni nesil müşteri deneyimi stratejilerine liderlik edecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.