Rahatlığın keyfi aslandan sorulur

IKEA'dan yaşam alanına mokümanter bir yaklaşım.

13.07.2017 - 17:02 | Sencer Uçar

Rahatlığın keyfi aslandan sorulur

Aslanlar günün 18 saatini dinlenerek geçirir. Bu bilgiyi IKEA‘nın başrolü Aslan Adam’a verdiği yeni reklam filminden öğreniyoruz.

Filmde, tıpkı diğer aslanlar gibi, IKEA’nın Aslan Adam’ı vaktinin çoğunu dinlenerek geçiriyor. Televizyonun karşısında pinekliyor, kitap okuyor, koltuğa uzanıp uyuyakalıyor, bahçeye çıkıp biraz yoga bile yapıyor. Ona tembel diyebilirsiniz; fakat o sadece doğru anda doğru hamleyi yapabilmek için enerjisini toplamaya çalışıyor. Doğru zaman geldiğinde ise avına saldırmak yerine evi bir anda dolduran çocuklarla şakalaşmayı tercih ediyor.

IKEA, “Wonderful Everyday” kampanyası kapsamında hazırladığı Aslan Adam reklam filmi ile rahatlamanın önemini ortaya koyuyor. Arka planda anlatıcının sakin sesi ve rahatlatıcı müziğin eşliğinde insanları Aslan Adam’ın huzurlu dünyasına misafir eden film aracılığı ile yaşam alanlarının rahatlatıcı ve sakinleştirici bir tarzda düzenlenmesi gerektiği mesajı veriliyor.

Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.