MediaCat

idefix’ten Instagram kullanıcılarına bir soru

Marka, platformun yeni özelliğini takipçilerine soru yönelterek karşıladı.

idefix’ten Instagram kullanıcılarına bir soru

Hem takip edilen hesaplardan paylaşılan gönderilerin gözden kaçırılmasının engellenmesi hem de uygulamada gereksiz yere geçirilen sürenin azaltılması amacıyla Instagram, 2 Temmuz tarihinden itibaren kullanıcılarına “Hepsini Gördün” adlı yeni bir özellik sundu.

Instagram tarafından ekran bağımlılığının önüne geçilmesi amacıyla yola çıkan Time Well Spent hareketinin bir parçası olarak sunulan bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar, takip ettikleri hesaplardan son iki gün içerisinde paylaşılan gönderilerin tamamını görüntülediklerinde “Hepsini Gördün” uyarısı ile karşılaşıyorlar.

Online kitabevi idefix de Instagram’ın sunduğu bu yeni özelliği McCann İstanbul imzalı bir gönderi ile karşıladı. Instagram hesabında paylaştığı gönderisinde marka, takipçilerine “Hepsini Gördün” uyarısının altında “Peki Stephen King’in son kitabını gördün mü?” sorusunu yöneltti ve kitap okuma alışkanlığına dikkat çekti.

Instagram yeni özelliğiyle bize bir şey anlatmaya çalışıyor. ?

idefix (@idefix_com)’in paylaştığı bir gönderi ()

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.