Volkswagen’den keyfinize göre bir film

Volkswagen Trucks'ın yeni reklamında hikâye izleyicinin tercihine göre şekilleniyor.

04.07.2018 - 14:13 | Arzu Nilay Kocasu

Volkswagen'den keyfinize göre bir film

Yatay izlenmek üzere tasarlanmış bir videoyu telefonunuzu dikey tutarak izlemeye çalışırsanız ne olur? Video etkisinin büyük bir kısmını, muhtemelen belirli bir saniyeden sonra ilginizle birlikte kaybeder. Peki ya aynı video size hem yatay hem de dikey tutmanız ihtimaline karşı iki ayrı hikâyeyi aynı anda sunmayı başarsaydı?

Hedef kitlesinin farklılaşan ihtiyaçlarının her birine cevap verdiğini söyleyen Volkswagen Trucks, her ihtiyaca karşılık çözüm sunma iddiasını “ısmarlama” bir filmle taçlandırıyor. Markanın The Custom-Made Film adını verdiği bu özel film telefonlarını yatay tutanlar için ayrı, dikey tutanlar için ayrı bir hikâye anlatıyor.

Filmin başkahramanı George’un, izleyicinin tercihine göre şekillenen hikâyesine Custommadefilm.com adresinden yön verebilirsiniz. Videoyu masaüstünde izleyecek olanlar, klavyelerinin yön tuşlarıyla George’un hikâyesini gönüllerince değiştirebilirler.

KÜNYE

  • Reklamveren: MAN Latin Amerika
  • Reklam Ajansı: AlmapBBDO, São Paulo, Brezilya
Kaynak: Adeevee

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.