İDA Konkur Yönetmeliği açıklandı

Yeni yönetmelikle konkur sürecinin daha sağlıklı yönetilmesi amaçlanıyor.

09.02.2018 - 14:15 | MediaCat

İDA Konkur Yönetmeliği’ni açıkladı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA), iletişim danışmanlığı şirketleri arasında yürütülecek konkur sürecinin doğru ve sağlıklı yönetilmesi amacı ile hazırladığı İDA Konkur Yönetmeliği’ni açıkladı. Kurumsal İletişimciler Derneği (KİD) ve Reklamverenler Derneği (RVD)’nin de onayladığı yönetmelik, konkur sürecinin tarafları için şeffaf, güvenilir ve adaletli bir zemin oluşturulmasına, kurumlar ve danışman şirketler arasındaki işbirliği ortamının daha verimli hale getirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor.

İDA üyeleri tarafından rehber olarak kabul edilen yönetmelik, konkura davet sürecinden konkurun sonuçlanmasına kadarki süreç için öneriler barındırıyor.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA)’nın hazırladığı yönetmeliğe ve derneğin yönetmeliğe ek olarak takip edilmesini önerdiği “Ajans Değerlendirme Formu” ve “Örnek Sözleşme Formu”na derneğin web sitesi üzerinden ulaşmak mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.