İçindeki güreşçiyi dizginleyemeyenlere

Fox Sports'tan WWE Smackdown için eğlenceli bir tanıtım filmi.

12.09.2019 - 16:34 | Sencer Uçar

İçindeki güreşçiyi dizginleyemeyenlere

Eğer Amerikan güreşi seviyorsanız, “Bunu sakın evde denemeyin” uyarısına rağmen, televizyonda izlediğiniz WWE güreşçilerinin hamlelerini gerçek hayatta uygulamak için yanıp tutuştuğunuz mutlaka olmuştur. En azından hayranı olduğunuz yıldızların sembol hareketlerini taklit edip, hayali ringinizden tüm dünyaya meydan okumuş ve süperstar adrenaliniyle dolup taşmışsınızdır.

WWE Smackdown’u 4 Ekim tarihinden itibaren izleyiciyle buluşturacak olan Fox Sports, yeni yayınladığı We’re All Superstars (Hepimiz Süperstarız) kampanyasında yediden yetmişe WWE tutkusunu ekrana taşıyor. Yıldız güreşçilerin tarzları, hamleleri ve sivri konuşmalarıyla popüler kültürü yıllar içerisinde nasıl etkilediklerini ve güreş dünyasını nasıl dönüştürdüklerini gözler önüne seren kampanyada WWE efsaneleri Steve Austin, John Cena, Kofi Kingston, Becky Lynch, Ric Flair, Charlotte Flair, The Undertaker ve The Rock‘ın yanı sıra Snoop Dogg, Gordon Ramsay gibi ünlü isimler ve de sporcular boy gösteriyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Fox Sports
  • Reklam Ajansı: Wieden+Kennedy New York
  • Prodüksiyon Şirketi: O POSITIVE
  • Yönetmen: Brian Billow
Kaynak: The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.