Apple harekete hazır

Apple, iPhone 11 ve Apple Watch Series 5 için hazırladığı reklam filmlerini yayınladı.

12.09.2019 - 15:21 | Arzu Nilay Kocasu

10 Eylül’de gerçekleştirdiği özel bir etkinlikle iPhone 11 ve Apple Watch Series 5’ı teknoloji meraklılarının beğenisine sunan Apple, beklenen etkinlikle birlikte yeni ürünlerinin tanıtımını yaptığı bir dizi reklam filmini de hedef kitlesiyle paylaştı.

iPhone 11’in ikili kamera, gece modu, 30 dakika boyunca iki metreye kadar suya dayanıklılık ve uzun pil ömrü gibi özelliklerinin NVDES’in Brazooka adlı şarkısı eşliğinde tanıtıldığı iki dakikalık ilk reklam filminin yönetmen koltuğunda Kim Gehrig oturuyor.

Apple’ın iPhone 11 Pro için hazırladığı üç dakikalık bir diğer reklam filminde telefonun özelliklerini daha teknik bir perspektiften tanıtan Apple, bir diğer reklam filmindeyse izleyiciyi yazılım, donanım ve hizmetleri arasında XX dakikalık bir yolculuğa çıkarıyor.

Hedef kitlesine ürünlerinin hayat kurtardığını da hatırlatmak amacıyla, Apple Watch sayesinde ölümden döndükten sonra doğrudan Tim Cook’a ulaşarak ona bizzat teşekkür eden Apple kullanıcılarının yer aldıkları bir film hazırlayan marka, ayrıca, Apple Watch Series 5’ın özelliklerini fonda Vampire Weekend’in Sympathy adlı şarkısıyla tanıttığı yaklaşık dört dakikalık bir reklam filmi de yayınladı.

Apple’ın büyük etkinlik çerçevesinde hazırladığı filmler arasında, son olarak, markanın dört yıldır âdet edindiği üzere, etkinliğin iki dakikalık bir özeti de bulunuyor.

Kaynak: Ad Age

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.