MediaCat

İç rahatlatan ketçap sigorta poliçesi

Heinz Arabistan’dan ketçap kaynaklı aksiliklere eğlenceli bir çözüm.

Ketçap kaynaklı kirli aksiliklere dair sayısız sosyal medya paylaşımından ilham alan Heinz Arabistan, Heinz ketçaba kaptırıp ortalığı ketçaba bulayanlar için ketçap sigorta poliçesi tasarladı.

FP7 McCann Dubai ile birlikte hazırlanan ketçap sigorta poliçesi, Heinz’a göre dünyada bir ilk ve Heinz’ın her zaman risk almaya değer olduğuna inananlar için 57 farklı talep ve yan haklardan oluşuyor. Sigorta kıyafetten tavana, evcil hayvandan kanepeye ketçap lekesinin yol açabileceği zararını telafi etmeyi amaçlıyor.

Sıralanan 57 tazminat talebinden herhangi birine uyan lekeli bir sorun yaşayanlardan Heinz Arabistan internet sitesi ya da sosyal medya aracılığıyla #HeinzKetchupInsurance etiketi ve kaza görseliyle birlikte başvuruda bulunmaları isteniyor. Başvurusunda haklı bulunanlar, tazminatlarını yan hak uygulaması MyBenefits üzerinden erişebilecekleri ev temizliği, tadilat ya da spa hizmeti gibi ödüllerde kullanabiliyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Heinz Arabia (@heinzarabia)’in paylaştığı bir gönderi

Heinz severlerin ketçaplarına olan sevgisini kimi zaman abartabildiklerinin farkında olduklarını söyleyen Kraft Heinz MEA Pazarlama Başkanı Passant El Ghannam, “Araştırmalarımız, hayranlarımızın yüzde 48’inin sıklıkla ketçap kazası yaşadığını, buna karşın yüzde 91’inin Heinz sevgisinin buna değdiğini söylediğini gösteriyor. Ketçap sigortasını bu yüzden çıkarıyoruz. Sıkı hayranlarımızın lekelenen anlarını neşe ve rahatlığa çevirmek, ketçap kazalarının tadını tasasız çıkarabilmeleri için” diyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Heinz Arabia (@heinzarabia)’in paylaştığı bir gönderi

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.