MediaCat

Hugh Jackman’ın iyilik sırrı

Hayırsever, iyi niyet elçisi ve iflah olmaz bir iyimser… Peki, Hugh Jackman’ın iyi biri olmak için gizli silahı ne?

Hugh Jackman’ın iyilik sırrı

Kahve içmeden hayatın güzelliklerini göremeyenlerden misiniz? Sizinle aynı dertten mustarip bir Hollywood yıldızı var: Hugh Jackman.

Kahve markası Laughing Man’in sahibi Hugh Jackman’ın her sabah bir hayırsever, iyi niyet elçisi ve iflah olmaz bir iyimsere dönüşmeden önce yerine getirmesi gereken rutinini konu alan reklam filminin dış sesi Ryan Reynolds.

Ryan Reynolds’ın yapımevi Maximum Efforts imzası taşıyan reklam filmi, esasen, Jackman ve Reynolds arasında görece eskiye dayanan bir anlaşmanın meyvesi. 2009 yılında, X Men Origins’te ikili arasında fitili ateşlenen husumet, sosyal medyadan devam eden atışmaların ardından nihayet geçtiğimiz yıl sona ermiş ve ikili ateşkes imzaladıklarını duyurmuştu.

Birbirlerinin markaları için reklam filmi çekmek üzere anlaşan ikilinin arası, Ryan Reynolds’ın Jackman’ın kahve markası için titizlikle çektiği reklama karşılık Jackman’ın, arkadaşının cin markası için çektiği biraz keyifsiz reklam filmi nedeniyle yeniden açılmıştı. Ateşkesin ardından ikilinin birbirlerinin markaları için çektikleri reklamları buradan izleyebilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.