HSBC, iPhone’la şubeyi avuca sığdırdı

HSBC Bank müşterileri, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı'ndan yapılan tüm işlemleri artık...

18.11.2008 - 12:27 | MediaCat

Türkiye’nin En İyi Bireysel İnternet Bankası, pratik arayüzüyle artık iPhone kullanıcılarının hizmetinde

HSBC Bank müşterileri, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan yapılan tüm işlemleri artık iPhoneları ile 7/ 24 gerçekleştirebilecekler.

iPhone’a uyumlu tasarıma sahip İnternet Bankacılığı ile tanışmak için, kullanıcıların iPhone Safari uygulaması ile www.hsbc.com.tr adresine girmesi yeterli olacak. iPhone teknolojisine özel hazırlanan pratik arayüz aracılığıyla, kullanıcılar HSBC Bank’ın internet bankacılığı üzerinden sunduğu tüm ürün ve hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu sayede “cep”ten para transferleri, hesap/kart işlemleri, fatura ödemeleri, hisse senedi ve döviz işlemleri gibi İnternet Bankacılığı’ndan sunulan tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekler. Müşteriler aynı zamanda web siteleri üzerinden yapılabilen tüm ürün ve hizmet başvurularını da aynı şekilde yapılabilecekler.

Telefonların ana menüsüne yerleştirilecek HSBC Bank ikonuyla, kullanıcılara her zaman, her yerde internete bağlanabilme imkanı sunduklarını belirten HSBC Bank Bireysel Direkt Bankacılık Grup Başkanı Bülent Beler; yeni uygulama ile ilgili şunları aktardı: “Temel amacımız güncel teknolojik gelişmeleri takip edip, müşterilerimize olabilecek en uygun çözümleri sunabilmek. Proje ile HSBC web sitesi www.hsbc.com.tr ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı hizmetlerimiz, iPhone’a uyumlu hale getirildi. Bu sayede Apple iPhone kullanıcıları, HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı’na daha kolay erişecek ve bankacılık işlemlerini rahat bir şekilde gerçekleştirebilecekler.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.