Honda’nın çarpıcı reklamında emojiler başrolde

Direksiyon başında mesajlaşmayın.

16.04.2014 - 14:00 | Haluk Kasarcı

Honda'nın çarpıcı reklamında emojiler başrolde

Her yıl yalnızca Türkiye’de binlerce cana mal olan trafik kazaları farklı nedenlerle de olsa tüm dünya için mümkün olduğunca çabuk çözülmesi gereken ölümcül bir sorun. Hal böyle olunca küresel düzeyde çeşitli kurum ve kuruluşların, sorunun çözümüne ilişkin fazlasıyla çaba sarf etmesi de artık alışılagelen bir durum.

Bu çabaların bir benzeri de ABD merkezli STK National Safety Council‘in geçtiğimiz ay sonunda Nisan 2014’ü Ulusal Dikkatsiz Sürüş Farkındalığı Ayı (National Distracted Driving Awareness Month) ilan etmesi ile hayat bulmuştu. ABD otomotiv pazarının en kuvvetli oyuncularından Honda farkındalık ayına özel olarak ajansı RPA ile işbirliğinde hayata geçirdiği son kampanyasında seyir halinde mesajlaşmanın yol açtığı tatsız sonucu son derece basit fakat çarpıcı biçimde aktarmayı başarıyor. DNT TXT & DRV başlıklı kampanyanın bir de basın ilanı bulunuyor.

Kaynak: AdWeek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.