Honda’dan kişiye özel Vine

Japon otomotiv devi arabasını değiştirmek isteyenlere sesleniyor.

16.07.2013 - 16:19 | Haluk Kasarcı

Honda her yaz düzenlediği Mevsim Sonu Satışları Etkinliği kapsamında bu yıl farklı bir uygulamaya daha imza atıyor. 15 Temmuz’dan itibaren markanın açtığı #wantnewcar hashtag’ini kullananlara, kendileri için özel olarak tasarlanmış Vine’larla yanıt veriliyor. Arabalarını değiştirmek isteyenlere 6 saniyelik videolar aracılığıyla sebepler üreten Honda, yaz satışlarını artırmanın yolunu arıyor.

American Honda Motor Co.’nun yöneticilerinden Susie Rossick ‘Bu kampanya ile yaratıcı ve yeni bir yolla yeni bir Honda almak için en iyi zamanın yaz olduğunu hatırlattık’ diyor. Rossick’in ‘Pizza almaya gidebilmek için arabasını değiştirmek isteyen birine verdiğimiz Vine’lı cevapta aynı anda hem pizza yiyor hem de Honda’yı önerebiliyoruz’ diyerek örneklendirdiği kampanya televizyon, internet ve basında da yer alıyor.

Kampanyanın yaratıcı temeli Los Angeles merkezli RPA’dan gelirken, medya planlama kısmıyla ise Publicis’e bağlı MediaVest ilgileniyor.

Kaynak: Design Taxi ve The Drum

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.