Honda madalyonun iki yüzünde de harikalar yaratıyor

Wieden+Kennedy, The Other Side'la reklamın sınırlarını zorluyor.

31.10.2014 - 16:53 | Haluk Kasarcı

Honda madalyonun iki yüzünde de harikalar yaratıyor

Honda yıllardır yenileyerek devam ettirdiği serisi Civic ve onun uçarı kardeşi Type R için Wieden+Kennedy London’la el ele verip nefes kesen bir hikâye anlatıyor. YouTube için özel olarak hazırlanan The Other Side isimli reklam filminde birbirine paralel iki hikâyeyle Civic ve Type R’ın karakterleri resmediliyor. Yönetmen koltuğunda Daniel Wolfe’un bulunduğu film sıradan bir aile babasını ve onun pek de sıradan olmayan alternatif hayatını anlatıyor.

İzleyicilere klavyelerindeki R tuşuna basarak iki hikâye arasında geçiş yapma imkânı tanıyan sıra dışı film, bu özelliğiyle Bob Dylan’ın “Like a Rolling Stone” şarkısı için çekilen interaktif video klibi hatırlatıyor. W+K‘nin blogunda yapılan “İnsanların Honda’nın diğer yüzünü görmelerinin yanı sıra hissetmelerini de istedik; bu yüzden iki hikâyeyi da bir araya getiren bir anlatı hayal ettik” açıklaması reklam filminin içgörüsünü basitçe ortaya koyuyor.

Projeyi hondatheotherside.com adresinde izleyebilirsiniz.

Kaynak: AdWeek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.