Home Store değişim stratejisini anlattı

1989 yılında kurulan ve 1994 yılında hazır giyim sektörüne geçen Home Store’da değişim başladı.

05.10.2011 - 00:00 | MediaCat

1989 yılında kurulan ve 1994 yılında hazır giyim sektörüne geçen Home Store’da değişim başladı. Emel Acar yönetimindeki marka, dün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla değişimi anlattı.

Home Store, yeni yapılanmasını bugün gerçekleştirdiği basın toplantısıyla duyurdu. Akmerkez Home Store Cafe’de gerçekleştirilen toplantıda, Home Store Yönetim Kurulu Başkanı Emel Acar, Home Store CEO’su Devrim Acar ve Home Store Mağazalar Koordinatörü Sinem Acar konuşma yaptı.

Home Store’un büyük değişimini anlatan Home Store CEO’su Devrim Acar: “2008 yılında devraldığımız Home Store markamız için geçen 3 yılda çok büyük yatırımlar gerçekleştirdik. 2011 yılını ise değişim yılı ilan ettik. Home Store için yepyeni bir konsept yarattık. Bugüne kadar dünyanın ünlü markalarının koleksiyonlarını ithal eden bir firmayken artık Emel Acar yönetimindeki tasarım ekibimizle, tüm üretim ve tasarımımızı Türkiye’de gerçekleştireceğiz. Kendi koleksiyonunu kendi üreten bir marka olarak, artık Türk kadınlarına çok daha cazip fiyat seçenekleri de sunma şansına sahip olduk. Kaliteden ödün vermeden, Emel Acar yönetimindeki alanında isim yapmış tasarım ekibimiz ile sıra dışı bir koleksiyonla karşınızdayız. Bu değişim, bize çok daha çeşitli lokasyonlarda mağazalaşma fırsatını da vermiş oldu. Bu sebeple mağazalaşma üzerine planlarımızı da hayata geçirerek İstanbul’un kalbinin attığı Beyoğlu’nda 17. mağazamızı açtık. Ayrıca Bakırköy Capacity AVM ve Ankara Ankamall AVM gibi Home Store’un daha önce olmadığı lokasyonlarda da yerimizi hızla alıyoruz. Home Store olarak yılsonuna kadar hedeflediğimiz mağaza sayısı ise 20 mağaza. 2012’den sonra, her yıl 5 yeni mağaza daha açmak hedefiyle müşterilerimize farklı noktalarda da hizmet vermeyi hedefliyoruz” dedi.

Home Store’un 2011-2012 Sonbahar-Kış koleksiyonunu anlatan Yönetim Kurulu Başkanı Emel Acar yaptığı konuşmasında: “Home Store’da esen değişim rüzgârı, 2011-2012 Sonbahar/Kış koleksiyonunu çok daha hareketli ve cazip kılıyor. Bu sezon, 60’lı ve 70’li yılların klasik çizgileri koleksiyonumuzun da ana çıkış noktası oldu. İspanyol paça jean ve pantolonlar, puantiye baskılı t-shirtler ve 70’leri anımsatan her bir detay Home Store’un yeni koleksiyonunda moda tutkunlarına sunuluyor. Ayrıca Home Store 2011-2012 Sonbahar/Kış koleksiyonunda bugüne kadar en çok sevilen Home Store klasiklerini de bir araya getirdik. Pastel renkler koleksiyonun çoğuna hâkim. Bu sezon kahverengi, siyah ve gri renklerinin yanı sıra koleksiyonumuzda kullandığımız diğer renkler arasında saks mavisi, lacivert, gülkurusu ve vişne çürüğü ön plana çıkıyor” dedi.

Home Store, şu an 17 mağazası ile hizmet veriyor. 2011 yılı sonuna kadar bu sayıyı 20’ye çıkarmayı hedefliyor. 2013’ten itibaren her yıl mağaza sayısına Türkiye’nin her yerinde 5 mağaza daha ekleyecek olan marka, 2012’ye sağlam adımlarla giriş yapacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.