MediaCat

Hollywood yıldızlarıyla aynı masada

50’nci yılında Red Carpet Collection ile Hollywood yıldızlarıyla buluşan Karaca’dan Hollywood esintili kampanya.

10 Mart’ta 96. Oscar Ödülleri sonrasında düzenlenen ve menüsünü dünyaca ünlü şef Wolfgang Puck’ın hazırladığı davet yemeğinde “Red Carpet Collection” yemek takımı serisiyle Los Angeles’ta Hollywood yıldızlarıyla aynı masada buluşan Karaca, bu haberi Hollywood esintili filmleriyle anlatıyor.

Aksiyon, polisiye, korku ve gerilim gibi Hollywood filmlerinin klişeleşmiş sahnelerinden beslenen filmlerde Karaca, alışılagelenin aksine reklam değil Hollywood’dan bir sinema filmi yönetmeniyle, Diana Mills Smith ile çalıştı. Yaratıcı süreçleri VML imzası taşıyan filmlerde bir dedektifin gizemi çözdüğü an, ormanda soluk soluğa kaçarken ayağı takılıp yere yuvarlanan kadın, aynada birden beliren yansıma, arabaya bindiği an polise yakalanan kaçak gibi izleyicinin Hollywood filmlerinden aşina olduğu sahnelerle karşımıza çıkıyor.

Görmeye alışık olduğumuz Hollywood filmlerinin farklı sahnelerinde, beklemediğimiz bir anda karşımıza çıkan Karaca, 50’nci yılında dünya yıldızlarının oturduğu masalarda yer alarak Türkiye’den globale uzandığının mesajını veriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.