MediaCat

Hızlı Balık yarışmasında ilk değerlendirme tamamlandı

Referans gazetesinin, Türkiye’nin en hızlı şirketlerini belirlemek üzere

Hızlı Balık yarışmasında ilk değerlendirme tamamlandı

Referans gazetesinin, Türkiye’nin en hızlı şirketlerini belirlemek üzere düzenlediği Hızlı Balık Yarışması’nda ilk değerlendirme tamamlandı. İlk aşamada için 265 aday değerlendirmeye uygun bulundu.

Türkiye’nin 54 ilinden 1300 adayın müracaat ettiği yarışmada, iş dünyasının ünlü isimleri ve akademisyenlerden oluşan jüri ilk aşama için 265 aday belirlerdi. Yarışmanın jürisi, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Ömer Sabancı, Fiba Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin, Hürriyet Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, Yapı Kredi Bankası eski Genel Müdürü Burhan Karaçam, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök, Rekabet Kurulu eski Başkanı Prof. Dr. Tamer Müftüoğlu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kerem Alkin, Hasan Ersel, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Cem Kozlu, PriceWaterHouse Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Nas ve Referans Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eyüp Can Sağlık’tan oluştu.

2004-2005 yılı verilerinin kriter alındığı yarışmada, kârlılık, büyüme, istihdam, verimlilik, ihracat ve adayların gerçekleştirdikleri yenilikler ölçüldü. Elektrik-elektronik, Gıda, İhracat, İnşaat, Kimya, Otomotiv ve yan sanayi, Sağlık, Tarım, Tekstil-konfeksiyon ve Ulaştırma-lojistik kategorilerinin değerlendirildiği yarışmanın ödülleri, Şubat ayında sahiplerini bulacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.