Hırsızları hüsrana uğratan teknoloji

VanMoof, bisikletlerini "çalınamaz" kılan teknolojiyi eğlenceli bir animasyon filmle tanıtıyor.

27.01.2022 - 15:31 | Simge Şenses

Hırsızları hüsrana uğratan teknoloji

Hollanda merkezli elektrikli bisiklet markası VanMoof, hırsızları hüsrana uğratacak yeni güvenlik teknolojisinin duyurusunu stop-motion tekniğiyle hazırlanmış eğlenceli bir filmle yapıyor.

Farklı alanlarda uzman üç hırsızla bir VanMoof çalmaya yönelik yolunda gitmeyen girişimleri hakkında minik röportajlar kurgulayan marka, hırsızlık önleme teknolojisini ve sigorta kapsamını ustalıkla aktarıyor.

Şirketin kreatif direktörü Colin Cornwell, “Bir VanMoof’u güvende tutmak için gerçek caydırıcı özelliklere ihtiyaç var. Filmimizin amacı, bu özellikleri yaratıcı bir şekilde aktarmaktı ve sonuçtan daha memnun olamazdık. Karakterleri ve stop-motion yaklaşımını seviyoruz. Zor bir konu hakkında konuşmak için gerçekten benzersiz ve eğlenceli bir yol sağlıyor.”

VanMoof’un şirket içi ekibi tarafından oluşturulan reklamın prodüksiyonu Rowdy’e, yönetmen koltuğu ise daha önce Isle of Dogs, Fantastic Mr. Fox gibi yapımlarda çalışmış olan Tobias Fouracre’a ait.

KÜNYE

  • Reklamveren: VanMoof
  • Prodüksiyon Şirketi: Rowdy
  • Yönetmen: Tobias Fouracre
Kaynak: Creative Review

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.