Heyecan Verici Sohbetler: Marko Suvajdzic

Vodafone işbirliğinde gerçekleştirdiğimiz seriye Florida Üniversitesi Digital World Institute Yardımcı Direktörü Marko Suvajdzic'le devam ediyoruz.

13.03.2020 - 10:08 | Gönül Hadımlı

Teknoloji, yarar ve yıkım düzleminde hiçbir zaman tek yönlü ilerlemiyor. Yararı olduğu kadar yıkımı da oluyor. Dengeyi sağlayabilmek ise bizim elimizde. Bunun yolu teknolojiyi insan ve gelecek arasında bir köprü olarak düşünmekten geçiyor. Öyleyse gelecek teknolojilere dair distopik hikâyeleri bir kenara bırakıp gelecek için şimdiyi iyileştirenlere kulak verelim.

Vodafone işbirliği kapsamında hayata geçirdiğimiz teknoloji, insan ve gelecek odaklı Heyecan Verici Sohbetler serisine IDEA Universal Kurucusu Hayri Dağlı ve Virginia Üniversitesi Darden Pazarlama Okulu Pazarlama Profesörü Lalin Anık‘ın ardından Florida Üniversitesi Digital World Institute Yardımcı Direktörü Marko Suvajdzic’le devam ediyoruz. Serinin üçüncü videosunda konumuz, hayatı iyileştiren teknolojiler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.