MediaCat

Heyecan Verici Sohbetler: Lalin Anık

Serinin ikinci konuğu Virginia Üniversitesi Darden Pazarlama Okulu Pazarlama Profesörü Lalin Anık.

Heyecan Verici Sohbetler: Lalin Anık

Teknoloji, yarar ve yıkım düzleminde hiçbir zaman tek yönlü ilerlemiyor. Yararı olduğu kadar yıkımı da oluyor. Dengeyi sağlayabilmek ise bizim elimizde. Bunun yolu teknolojiyi insan ve gelecek arasında bir köprü olarak düşünmekten geçiyor. Öyleyse gelecek teknolojilere dair distopik hikâyeleri bir kenara bırakıp gelecek için şimdiyi iyileştirenlere kulak verelim.

Vodafone işbirliği kapsamında hayata geçirdiğimiz teknoloji, insan ve gelecek odaklı Heyecan Verici Sohbetler serisinde IDEA Universal Kurucusu Hayri Dağlı’nın ardından Virginia Üniversitesi Darden Pazarlama Okulu Pazarlama Profesörü Lalin Anık’ı ağırlıyoruz. Tüketici ve marka iletişiminin geleceğini konuştuğumuz Anık, marka ve tüketici arasındaki ilişkinin Türkiye’de biraz sığ kaldığı kanısında. Bu anlamda Anık’ın tüketiciyi markanın ortağı yapmayı sağlayacak tavsiyelerine kulak vermekte fayda var.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.