Herhangi bir beden, her zaman

Anytime Fitness'tan kapsayıcılık vurgulu cesur kampanya.

18.01.2022 - 11:07 | Simge Şenses

24 saat hizmet vermesiyle bilinen spor salonu zinciri Anytime Fitness, yeni kampanyasıyla vücut tipi, yetenek düzeyi ve spor geçmişi fark etmeksizin herkes için en sıcak ve kapsayıcı spor salonu olarak tanınmayı amaçlıyor.

Any Body, Any Time (Herhangi Bir Beden, Her Zaman) kampanyası, spor salonuna gidenlerin basmakalıp temsiline meydan okuyor, farklı ihtiyaçlara sahip çeşitli insanları ekrana getirirken, egzersiz rutinlerini ve spora neden ihtiyaç duyduklarını vurguluyor.

Haziran ayına kadar devam etmesi ve açıkhava, televizyon, dijital, sosyal medya gibi farklı mecralarda kendine yer bulması planlanan kampanyanın kreatif, medya planlama ve satınalma süreçlerini PFXMB yönetti.

Anytime Fitness’ın pazarlama müdürü Caitlin Bancroft kampanyayla ilgili şunları söyledi: “Marka açısından bakıldığında, bu sadece bir pazarlama kampanyasından daha fazlası. Sosyal kapsayıcılık önemli bir sağlık belirleyicisidir çünkü herkesin daha değerli hissetmesine ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olur. Kültürümüzü, çevremizi ve üye deneyimimizi dönüştürerek kapsayıcılığı savunmak konusunda fitness endüstrisine liderlik etmeyi görevimiz olarak benimsiyor; son kampanyamızla ‘sadece bir spor salonu’ olarak görülmenin ötesine geçmeyi ve Avustralya’nın sağlık ve zindelik kültürü üzerinde gerçek bir etki yaratmayı umuyoruz.”

KÜNYE

  • Reklamveren: Anytime Fitness
  • Reklam Ajansı: PFXMB
Kaynak: B&T

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.