MediaCat

Her şey çocuklar için

Garanti Bankası’nın yeni reklam filmi yayında.

Her şey çocuklar için

Garanti Bankası, eğitime destek verdiği sosyal sorumluluk projeleri için Engin Günaydın ve Dilan Çiçek Deniz‘in kamera karşısına geçtiği yeni bir reklam filmi yayınladı.

Bankanın öğretmenlerin gelişimi için kurumsal ve sürdürülebilir bir platform oluşturmak hedefiyle 2008 yılında kurduğu Öğretmen Akademisi Vakfı’nın (ÖRAV), geleceğin yaratıcılarına yol göstermek amacıyla Türkiye çapında atölyeler düzenleyen Garanti ile Geleceği Kodla’nın ve anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde görev yapan öğretmenlerin sosyal ve finansal okuryazarlık konusunda bilgilerinin artırılması ve öğrencilere de bu becerileri kazandırabilmelerini amaçlayan 5 Taş Sosyal ve Finansal Liderlik Eğitimi’nin Ayhan Bey rolündeki Engin Günaydın ve kızı Dilan Çiçek Deniz’in takdirlerini topladığı filmde Ugi de bu güzel atmosferden kendine düşen payı alıyor.

Alametifarika imzalı filmin prodüksiyonunu İttifak Film üstlenirken, yönetmen koltuğunu Can Çelikbilek ve Ali Yorgancıoğlu paylaşıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.