Henkel Art.Award. başvuruları için son tarih 10 Haziran

Henkel CEE’nin (Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi), bu yıl Orta ve Doğu Avrupa çapında 10.’sunu düzenlediği Henkel Art.Award için başvuruların sona ermesine sayılı günler kaldı

02.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Henkel CEE’nin (Orta ve Doğu Avrupa Bölgesi), bu yıl Orta ve Doğu Avrupa çapında 10.’sunu düzenlediği Henkel Art.Award için başvuruların sona ermesine sayılı günler kaldı.

Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 23 ülkeden sanatçılar resim, çizim, fotoğraf, video ve enstalasyon alanlarındaki eserleriyle yarışmaya 10 Haziran’a kadar başvuru yapabiliyor.

Yarışmanın birincisi 7000 euroluk para ödülünün yanı sıra kendi ülkesinde ve Viyana “Museum Moderner Kunst Stiftung Ludwig (MUMOK)” modern sanat müzesinde kişisel sergi açma imkanı elde edecek. Yarışmada ayrıca, Henkel CEE’nin KulturKontakt Avusturya işbirliği ile vereceği 2000 euroluk, “Henkel Orta ve Doğu Avrupa’nın Genç Sanatçıları 2011” ödülü de sahibini bulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.