Heinz mükemmel burgerin peşinde

Heinz'dan hamburgerleri tuvale, sosları renk paletine dönüştüren eğlenceli yarışma.

28.05.2021 - 13:29 | Simge Şenses

Heinz mükemmel burgerin peşinde

Mükemmel burgeri yaratmanın karmaşıklığının farkında olan Heinz, bir Baş Burger Sanatçısı arıyor. Her burgerin hazırlanıp tabağa konmadan önce boş bir tuvale benzediği fikrinden yola çıkan Heinz, ABD vatandaşları arasından soslarını kullanarak en yaratıcı burgeri yapan ve 19 Temmuz’a kadar internet sitesine yükleyen bir kişiyi, 25 bin dolarla ödüllendirecek.

Heinz’ın kazanan kişiye sunduğu diğer avantajlar arasında, burger tadımları gerçekleştirmek üzere ABD’de kendi seçimine sunulacak üç destinasyona bir arkadaşıyla beraber seyahat hakkı ve ömür boyu Heinz soslarına ücret ödememe ayrıcalığı var. Üstelik Heinz, yeni bir sos üzerinde çalıştığında Baş Burger Sanatçısı’nı kendisine danışmak üzere genel merkezine davet edecek.

Heinz mükemmel burgerin peşinde

Yaratıcılık, sunum, yapı ve sos kullanımının eşit olarak değerlendirmeye alınacağı yarışma hakkında detaylı bilgi HeinzArtOfTheBurger.com adresinde.

Kaynak: Design Taxi

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.