MediaCat

HD İskender ile birleştiren lezzet yolculuğu

Ramazan ayına özel reklam filmi yayınlayan HD İskender, 2024’te Türkiye’deki büyümesine devam edecek.

1995’ten bu yana geleneksel iskender lezzetini ulaşılabilir fiyatlarla misafirlerine sunan HD İskender, Ramazan ayına özel olarak hazırladığı reklam filminde bizi birleştiren birlik, beraberlik, dostluk ve paylaşma değerlerine dikkat çekiyor.

HD İskender’in gelecek vizyonunu konuştuğumuz HD İskender Pazarlama Müdürü Ebru Melis Özhan, markanın sahip olduğu yaklaşık 30 yıllık mirası ve geleneksel iskender lezzetini yeni misafir profilini de dikkate alarak geleceğe taşıyacaklarını söylüyor.

Birleştiren lezzet yolculuğu

Herkesi gerçek iskender lezzetiyle buluşturmak istediklerini ve bu sebeple ulaşılabilir fiyatlarla bu geleneksel lezzeti misafirlerine sunduklarını söyleyen Özhan, “İskender, yüz yıllardır bu toprakların lezzeti. Bununla birlikte yemek yemenin hepimiz için sosyalleşmek anlamına geldiğini de biliyoruz. Böylesine geleneksel bir lezzeti, tüm misafirperverliğimizle hazırlamak, en keyifli sofralara vesile olmak, sağlıklı, doyurucu ve bütçe dostu bir öğünle bizi birleştiren bu lezzet yolculuğuna ev sahipliği yapmak sorumluluğumuz” şeklinde konuştu.

Yurtiçi ve yurtdışında yeni restoranlar

Şu anda 92 restoranlarının olduğunu aktaran Özhan, “2023’te 11 yeni restoran açarak 92 noktada hizmet vermeye başladık. Bu yıl, Türkiye’de toplam 13 yeni restoran açmayı planlıyoruz. Lezzetimizin yanı sıra hizmet ve servis kalitemizle daha fazla kişiye HD İskender deneyimi yaşatmak istiyoruz” dedi.

“Reklam filmimiz dünyamızı yansıtıyor”

Ramazan ayına özel yayınladıkları reklam filminde bizi biz yapan duygulara yer vermek istediklerini söyleyen Özhan, “Aslında HD İskender’de Ramazan ayı olsun ya da olmasın birlik, beraberlik, paylaşma duygularıyla harmanlanmış mutlu sofralar her zaman önceliğimiz. Ramazan ayıyla birlikte hepimizin çok daha yoğun yaşadığı bu duyguları reklam filmimizle duyurmak, Ramazan sofraları için restoranlarımızın doğru bir adres olduğunu göstermek istedik” ifadelerini kullandı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.