HBO’nun 12 günü

3 gitti kaldı 9.

10.12.2015 - 13:50 | Arzu Nilay Kocasu

HBO'nun 12 günü

“The Twelve Days of Christmas” (Noel’in 12 Günü) 1780 yılında yayınlanmış İngiltere menşeli bir Noel şarkısı. Her gün, bir önceki gün için yazılmış sözlerle artarak ilerleyen ve hıristiyanların Noel’in her bir gününde aldıkları hediyeleri listeleyen şarkı, Hıristiyan kültürünün meşhur öğelerinden.

Şarkı bu denli popülerse ve Noel zamanı geldiyse, bir marka onu neden kullanmasın?

Noel vesilesiyle kullanıcılarına tıpkı şarkıdaki gibi 12 ayrı hediye vermek isteyen HBO uygulaması HBO Now, 12 gün boyunca 12 ayrı dizisinin ilk bölümlerini ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Kampanyasını duyurmak için ise HBO, hediyelik dizilerin sevilen karakterlerinin hazırladıkları kısa videoları yayınlıyor.

İlk üç günü Liam Cunningham (Game of Thrones), Rex Lexx (Entourage) ve Timothy C. Simons & Anna Chlumsky (Veep) ile duyuran HBO ilerleyen günlerde de duyurulara sırasıyla Sopranos, Girls, Curb Your Enthusiasm, The Jinx, Ballers, The Wire, Silicon Valley, Eastbound and Down ve True Blood’un oyuncularıyla devam edecek.

1. Gün
Liam Cunningham, Game of Thrones

2. Gün
Rex Lee, Entourage

3. Gün
Timothy C. Simons & Anna Chlumsky, Veep

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.