MediaCat

Hazırlıklar tamam

Karma gerçeklik gözlüğü Vision Pro’yu 2 Şubat’ta satışa sunacak olan Apple’dan ikonik karakterler eşliğinde hazırlık çağrısı.

Apple karma gerçeklik gözlüğü Vision Pro’yu geçtiğimiz yıl tanıtmış ve ürünle birlikte eşi benzeri görülmemiş olarak tanımladığı uzamsal bilgisayar döneminin başlangıcını da vaat etmişti. Vision Pro’yu ABD’de 2 Şubat’ta satışa sunmaya hazırlanan Apple, yeni dönemin kapılarını ikonik karakterler eşliğinde, 2007 tarihli bir diğer dönüm noktasını selamlayarak aralıyor.

Apple Vision Pro’nun Get Ready adlı reklam filmi Young Frankenstein, SpongeBob, Star Wars, Snoopy, Iron Man, Back to the Future gibi yapımlardan ikonik karakterlerin maceraya atılmadan önceki gözlük, maske ya da kask takışlarını art arda sıralayarak “hazır olmaya” çağırıyor.

İlk iPhone reklamı 2007 yılında Oscar Ödülleri sırasında yayınlanmıştı. Hello adlı o filmde, tıpkı bugün Get Ready’de olduğu gibi, onlarca ikonik sahnede tanıdık yüzlerin telefon yanıtlamaları sıralanmıştı.

Apple Vision Pro ABD’de 19 Ocak tarihinde ön siparişe açılacak. Ürün 3 bin 499 dolardan başlayan fiyatlarla 2 Şubat itibarıyla Apple.com, Apple Store uygulaması ve Apple Store’larda satılacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.