MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2023’te kazananlar açıklandı

PRİDA İletişim Ödülleri ve İDA Akademi Ödülleri’nde kazananlar belli oldu.

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği’nin (İDA) bu yıl altıncısını düzenlediği PRİDA İletişim Ödülleri ve üçüncüsünü düzenlediği İDA Akademi Ödülleri’nde kazananlar dün Divan Otel Taksim’de düzenlenen ödül töreninde açıklandı.

Dört Büyük Ödül, bir Altın PRİDA ile toplam 49 ödülün verildiği gecede uzun soluklu üç kurumsal işbirliği ve üç iletişim profesyoneli de ödüllendirildi.

Bu yıl İDA’nın 20’nci kuruluş yıldönümü olması nedeniyle, kazanan ajanslara ödüllerini geçmiş dönem başkanlarının takdim ettiği gecede başvurdukları bölümlerde en yüksek puanı alan dört proje Büyük Ödül ile ödüllendirildi. En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması Ödülü “Yapı Kredi Sürdürülebilir Tercih Programı – Step” çalışmasıyla Artı İletişim Yönetimi ve Yapı Kredi’ye, En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması Ödülü “Atatürk Vizyonuyla Gelecek Yüzyıla Bakış Konferansı” projesiyle Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı ve Türkiye İş Bankası’na, En Başarılı Medya İletişimi Uygulaması Ödülü “Help Steps x Boyner – Türkiye’nin İlk Yürüyen Basın Toplantısı” projesiyle Artı İletişim Yönetimi ve Boyner Büyük Mağazacılık’a verildi.

“Yapı Kredi Sürdürülebilir Tercih Programı – Step” projesiyle Artı İletişim Yönetimi ve Yapı Kredi, tüm kategorilerde en yüksek puanı alan İDA üyesinin çalışmasına verilen Altın PRİDA’nın sahibi oldu. Proje, Sürdürülebilirlik Akademisi Sürdürülebilirlik Fikirleri Özel Ödülü’ne de layık görüldü. Medyaevi ve FLO’nun “FLO X Blindlook Erişilebilir Bir Dünya” projesine BAU İletişimde Yenilikçi Teknoloji Kullanımı Özel Ödülü takdim edildi.

10 yıldan uzun süren GTC İletişim ve Kaleseramik kurumsal işbirliği, Zarakol İletişim Hizmetleri ve Mey Diego kurumsal işbirliği ile desiBel Ajans, SANOFI ve KAGİDER’in 10 yılı aşan Geleceğin Kadın Liderleri proje işbirliği de ödüllendirildi. 10 yıldan uzun süredir sektörde görev yapan Begüm Savaş, Güliz Şengüler ve Seda Aka Yalçın “İstikrar Örneği İletişim Emektarı” olarak ödüllendirildi.

İDA Akademi Ödülleri’nde üç projeye ödül

Sektörün geleceği için donanımlı profesyoneller yetişmesine destek olmak, iletişim fakültelerinde öğrenim gören öğrencilerin gelişimini teşvik etmek amacıyla düzenlenen İDA Akademi Ödülleri’nin 2023 kazananları da törende açıklandı.

Donuk gıda ürünlerinin algı sorunu konusunda projelerini hazırlayan öğrenciler arasında ilk üç dereceye girenler ödüllerini aldı. Birincilik ödülünün sahibi “Donuk Gıda: Doğanın Durdurma Tuşu” projesiyle İstanbul Aydın Üniversitesi öğrencileri Dilan Yalçın ve Şilan Koç oldu. “Buzluktan Tencereye Hızlı Bir Yolculuk” projesiyle Bahçeşehir Üniversitesi öğrencileri Alara Kuruoğlu ve Yaren Karadeniz ikincilik ödülünü, “Harras Yeniden Konumlandırma Stratejisi” projesiyle İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencileri Elif Baldan, Nazlıcan Gündoğdu ve Rojda Onat üçüncülük ödülünü aldı.

PRİDA İletişim Ödülleri ve İDA Akademi Ödülleri’nde ödül kazananlara buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.