MediaCat

Hayatınla oynamaya hazır mısın?

www.hayatininoyunu.com ile üniversite yıllarınızı önceden görün ve geleceğinizi deneyimleyin. Üniversitede bölümünüzü seçin, en doğru kararları verin ve üniversite yıllarını ve sonrasını en gerçekçi şekliyle yaşayın. Üstelik oyunun sonunda Hüsnü Özyeğin ile yüz yüze tanışma fırsatı bularak Özyeğin Üniversitesinden burs da kazanabilirsiniz!15 kişinin burs, 6 kişinin ise İpad 2 kazanacağı ‘Hayatının Oyunu’ na başvurular 13 Temmuz’ a kadar!

Hayatınla oynamaya hazır mısın?

 41? 29! Özyeğin Üniversitesi için yarattığı ‘Hayatının Oyunu’ ile bir ilke  imza atıyor. Bu yaratıcı dijital kampanyada, kullanıcı, vereceği kararlarla geleceğini şekillendiriyor.

www.hayatininoyunu.com sayfasına girdikten sonra kendinizi bir anda Özyeğin Üniversitesi’nde öğrenci olarak buluyorsunuz. Üniversite hayatınız boyunca alacağınız kararlar tek tek karşınıza çıkıyor. Facebook üzerinden katılabileceğiniz oyunda, hangi öğrenci kulüplerine katılacaksınız, ilk yıl derslere ne kadar ağırlık vereceksiniz, hangi seçmeli dersleri alacaksınız gibi kararlarınızı seçip gelecekteki CV’nizi oluşturma imkanı tanıyor. Siz kararlarınızı verdikçe Facebook zaman tüneli sizin geleceğinizi gösteriyor. Oyunun sonunda her kullanıcı, kendi yaptığı seçimlere göre özelleştirilmiş bir video ile karşılaşıyor. Tüm akademik yılları kapsayan uygulamada her dönem ve öğrenim hayatınızda karşınıza çıkacak her olay ve fırsat için yüzlerce seçimin sonucunda ortaya çıkan videonuzun alacağı like’lara göre finale kalıyorsunuz.

Finale kalan şanslı öğrencilerden biri olursanız Hüsnü Özyeğin ile yüz yüze görüşme şansını elde ediyor ve Özyeğin Üniversitesi’nde burslu okuma fırsatı kazanıyorsunuz. Toplam 15 kişinin burs, 6 kişinin ise iPad2 kazanacağı ‘Hayatının Oyunu’nda burs şansı katılımı 13 Temmuz, iPad2 kazanma şansı 20 Temmuz’a kadar devam ediyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.