Hayatın kalabalığına bir reklam arası

Birleşik Krallık menşeli yardım kuruluşundan doğayla bir olma çağrısı.

14.01.2020 - 16:47 | Arzu Nilay Kocasu

“Hepimiz sükûnet istiyoruz. Hepmiz güzellik istiyoruz. Hepimizin soluklanabileceğimiz bir alana ihtiyacı var.” Kurucusu Octavia Hill’in 1883 yılında kurduğu bu cümlelerin aradan geçen bir asrı aşkın sürede geçerliliğini artırarak koruduğunu göstermek isteyen The National Trust, 125’inci yılını, modern zamanın çevreyle kurduğumuz iletişimi nasıl sekteye uğrattığına dikkat çeken bir reklam filmiyle kutluyor.

İngiltere, Galler ve Kuzey İrlanda’nın doğasını ve doğal mirasını korumak amacıyla çalışmalarını sürdüren yardım kuruluşunun, izleyicilerine ASMR deneyimi vadeden 75 saniyelik reklam filmi Wieden + Kennedy London imzası taşıyor.

“Modern zamanların yaşam pratikleri çevreyle bağ kurmamızı gitgide daha zor kılıyor” diyor Wieden+Kennedy ECD’si Tony Davidson: “Kurucu Octavia Hill’in zamanında sarf ettiği sözler… hepimizin doğaya nasıl da ihtiyaç duyduğunu hatırlatıyor. Hill’in cümleleri bugün de, onlarca yıl önce olduğu gibi geçerliliğini koruyor. İnsanlara sakinlik hissi getirmek ve doğayla bir olmanın nasıl bir his olduğunu hatırlatmak istedik.”

KÜNYE

  • Reklamveren: The National Trust
  • Reklam Ajansı: Wieden+Kennedy London
  • Yapımevi: All Mighty Pictures
  • Yönetmen & Görüntü Yönetmeni: Anthony Dickenson
Kaynak: Muse by Clio

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.