MediaCat

“Hayatın içinde sanat”a merhaba

İş Sanat, yeni sezon programını düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

“Hayatın içinde sanat”a merhaba

Yeni sezon programını Radisson Blu Bosphorus’ta gerçekleştirdiği basın toplantısıyla tanıtan İş Sanat, 27 Ekim’de orkestra şefi Patrick Hahn yönetimindeki Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası ve piyanist Olga Scheps’in gerçekleştireceği konser ile salonunun kapılarını seyircilerine açmaya hazırlanıyor.

Yeni programı anlatmak üzere söz alan İş Sanat Genel Müdürü Zuhal Üreten konuşmasında “Sizleri adet olduğu üzere 23. sezonumuza birlikte ve sağlıkla başlamanın mutluluğuyla selamlayacağım, bununla birlikte etkinliklerimizin sezon tanımına sığmayacak bir süreklilikte devam etmesinin mutluluğu içerisindeyiz. Mayıs ayında konser salonumuzu Serdar Yalçın’ın Nutuk eserinin coşkusuyla kapattıktan sonra Cuma İş Çıkışı konserleri, Zai Çarşamba Sahnesi etkinliklerimiz, YouTube yayınlarımız, müzelerimizdeki sergilerimizle hiç ara vermeden bugüne ulaştık” dedi.

İş Sanat Sanat Yönetmeni Defne Turaç ise etkinlik mekânlarının antik kent tiyatrolarından Atatürk Kültür Merkezi Opera Salonu’na İş Kuleleri Salonu’ndan Kibele Çeşmesi Heykeli’nin önüne, İş Bankası’nın galeri ve müzelerinden YouTube kanalına uzandığını, farklı zevklere hitap eden zengin bir etkinlik programıyla sanatseverlerin karşısına çıkmanın heyecanını yaşadıklarını aktardı.

İş Sanat’ın yoğun ilgi gören ücretsiz Cuma İş Çıkışı konserleri, 23 Eylül Cuma günü pop rock müziğin sevilen ismi Özge Fışkın ile başlıyor. Levent Yüksel, Sufle, Sonic Boom gibi alanının başarılı isimleriyle devam edecek ücretsiz konserler, cuma günleri İş Kuleleri Kibele Çeşmesi Heykeli önünde saat 19.00’da başlayacak.

İş Sanat’ın yeni sezon biletleri 28 Eylül’de Biletix’te satışa sunulacak. Maximum Kart sahiplerine yüzde 10 indirim avantajıyla sunulacak biletlerin yanı sıra öğrenciler ve 65 yaş üzeri için etkinliklerde ayrılan koltukların fiyatları da 20 Türk lirası olarak belirlendi. Sezonun biletleri tüm Biletix gişelerinden ve İş Kuleleri Salonu ana gişeden, öğrenci ve 65 yaş üzeri biletler ise sadece İş Kuleleri ana gişeden temin edilebilir.

Evde Sanat Zamanı ile başlayan İş Sanat çevrimiçi yayınları bu sezon da İş Sanat’ın YouTube kanalında devam edecek. Okuma tiyatrosu, edebiyat dinletileri ve çevrimiçine özel programları ile İş Sanat YouTube kanalı seyircili konserlerden yayınlayacağı konser videolarını da seyircisi ile buluşturacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.