Hayat kurtaran zar

Donate Life America'dan oyun severleri organ bağışına teşvik eden kampanya.

01.03.2023 - 11:56 | Sencer Uçar

Hayat kurtaran zar

Çevrimiçi oyunlar kadar kutu oyunlarının da popülerlik kazanmasından hareket eden Donate Life America ve ajansı The Martin Agency, kutu oyunu severleri organ bağışına teşvik etmek adına, içlerinde elle boyanmış organ ve dokuların bulunduğu çokyüzlü zarlar tasarladı.

Yedi yerine sekiz zardan oluşan The Healing Dice (Şifalı Zar) setindeki sekizinci zarın içerisinde bir kalp bulunuyor. The Lifesaving Dice (Hayat Kurtaran Zar) adlı bu zar, oyundaki ölüm kalım anlarında kullanılabilen tek zar.

Sınırlı sayıda üretilen zar seti, organ bağışçısı olarak kayıt yaptıranlara Donate Life America’nın sosyal medya hesaplarından düzenlenecek çekilişle sunulacak.

The Martin Agency Kreatif Direktörleri Kim Nguyen ve Kate Placentra, “Organ bağışı hakkında, özellikle de rol yapma kutu oyunlarını sevenler için hazırlanmış bir mesaj tuhaf ve oldukça niş gibi görünüyor. Aşırı niş ama bu oyunların dünyasının derinlerine indiğimizde Donate Life America için anlam ifade eden pek çok tema olduğunu gördük. Yaşam ve ölüm, özverili davranışlarla iyileşme, takım çalışması ve hikâye anlatıcılığı, hepsi bu dünyada mevcut. Kitle için çok tutkulu ve şaşırtıcı derecede büyük. Rol yapma oyunlarını seven ve oyun deneyimine eğlence ve sürükleyicilik katacak şeyleri toplayan pek çok insan var. Hedefimiz onların dünyasına uygun bir şey yaparken aynı zamanda onları organ bağışçısı olmaya teşvik etmek” yorumunda bulunuyor.

KÜNYE

  • Reklamveren: Donate Life America
  • Reklam Ajansı: The Martin Agency
Kaynak: The Stable

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.