MediaCat

Havayolu sektörünün yüzkarası iki kardeş

ABD’li havayolu şirketi JetBlue, yeni kampanyasında sektördeki vasat hizmetin kaynağını ifşa ediyor.

Havayolu sektörünün yüzkarası iki kardeş

Havacılık sektörünün en önemli isimlerinden ikisi, ilk motorlu uçağın mucitleri olan meşhur Wright Kardeşlerdir şüphesiz. Peki kaçımız tıpkı Wright Kardeşler gibi havacılık sektöründe faaliyet göstermiş Alright Kardeşleri tanıyoruz?

Alright Kardeşlerin herkese yabancı olmalarının en büyük nedeni, müşterilerine vasat bir hizmet sunmakla yetinmeleri… veya JetBlue’nun sunduğu kadar iyi bir hizmet sunmamaları diyelim.

ABD’li havayolu şirketinin, hedef kitlesine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri tanıtmak için kurguladığı ve havayolu alanındaki vasat standartların ataları olarak konumlandırdığı Alright Kardeşlerin hikâyelerinin anlatıldığı yeni reklam kampanyası MullenLowe imzası taşıyor.

Çevrimiçi mecralar ve televizyonun yanı sıra radyo ve müzik streaming servislerinde de yayınlanacak kampanyanın, 30 saniyelik spotlara ek olarak 15 saniyelik daha kısa versiyonları da bulunuyor.

Kampanyasını dijital banner ve billboard’lara da taşıyacak JetBlue, Aralık 2019 ortasında New York, Boston, Los Angeles ve Fort Lauderdale’deki toplu taşıma araçlarını gündelik hayatın vasatlıklarını odağına alan ilanlarla donatacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.