MediaCat

Havas İstanbul lider kadrosunda yeni dönem

Ajans yeni dönem lider kadrosunu duyurdu.

Havas İstanbul, lider kadrosunda bir dizi yenilik gerçekleştirdi. Bu kapsamda ajansın kreatif direktörleri Eray Hökelek ve Mustafa Gülsen eş yönetici kreatif direktörlüğe, müşteri hizmetleri direktörü Yağmur Erengül müşteri ilişkilerinden sorumlu genel müdür yardımcılığına atandı. Kerem Yalçın ise Havas İstanbul ekibine müşteri hizmetleri direktörü olarak katıldı.

Havas İstanbul CEO’su Cüneyt Devrim, yeni atamalara ilişkin, “Havas İstanbul’u yeni döneme taşıyacak liderlerimizi seçmiş olmaktan dolayı çok mutluyuz. Önceliğimiz her zaman organizasyonumuzun içerisinde bizim kültürümüzle yetişmiş kişilerin adım atarak bu sorumlulukları üstlenmesi. Bu süreçte de bunu gerçekleştirebildiğimiz için çok sevinçliyim. Yeni görevlerinde yönetici kreatif direktörlerimiz Eray ve Mustafa’ya, müşteri ilişkilerinden sorumlu genel müdür yardımcımız Yağmur’a ve ekibimize katılan Kerem’e gönülden başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.