Havada, karada, denizde Avea

Avea, uçak ve İETT araçlarını reklam karakterleri ile giydirmesinin ardından şimdi de metro ve gemileri reklam karakterleri ‘gibigibiler’ ile giydirdi.

27.03.2007 - 11:02 | MediaCat

Avea, uçak ve İETT araçlarını reklam karakterleri ile giydirmesinin ardından şimdi de metro ve gemileri reklam karakterleri ‘gibigibiler’ ile giydirdi.

GSM operatörü Avea, farklı mecralarda tüketicilerle buluşmak için yeni işbirliklerine imza atıyor. Karada İstanbul Ulaşım AŞ, denizde İstanbullines ile anlaşan Avea, metro ve denizde de farklı projeleri hayata geçiriyor.

İstanbul Ulaşım ile gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde, Taksim–Levent hattında hizmet veren metro ve denizde Harem–Bandırma arasında tır ve otobüs taşıyan Marmara-N isimli İstanbullines firmasının gemisi Avea ile giydirildi.

Avea CEO’su Cüneyt Türktan yaptığı açıklamada, projeyle bugüne kadar yapılmamış olanı yaptıklarını ve Avea’nın pazarlama alanındaki başarısının herkesin yaptığından farklı olarak daha önce keşfedilmemiş alanlarda projeler gerçekleştirmek olduğunu söyledi. Ürün ve hizmetlerde olduğu kadar pazarlama ve tanıtım alanında yaptıkları yeniliklerle ve imza attıkları öncü projelerle de markayı farklılaştırdıklarını dile getiren Türktan, bu projelerden birinin de uçak, gemi, İETT araçları ve metroyu Avea renkleriyle donatmak olduğu belirtti. Cüneyt Türktan, Avea’nın havada, karada ve denizde abonelerine en iyi hizmet kalitesini sunduğunu, geniş kitleler ile paylaşmayı hedeflediklerini ifade etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.