Hasbro’dan yeni animasyon dizisi: Hanazuki

Markanın ilk YouTube dizisi yayında.

23.01.2017 - 16:39 | Arzu Nilay Kocasu

Hasbro'dan yeni animasyon dizisi: Hanazuki

ABD menşeli oyun ve oyuncak üreticisi Hasbro, Hasbro Studios tarafından Titmouse Studios işbirliğiyle hazırlanan ilk YouTube animasyon dizisi Hanazuki’yi bu ay itibarıyla yayınlamaya başladı.

Amsterdamlı sanatçılar Niko Stumpo ve Hanneke Metselaar’ın yarattıkları Hanazuki karakterinden ilhamla hayat bulan dizi, Hanazuki isimli bir karakterin evrendeki ayları tehdit eden karanlık güce karşı savaşını ve bu savaş esnasında kurduğu arkadaşlıkları, başından geçen maceraları anlatıyor.

Markanın YouTube hesabı ve YouTube Kids uygulamasında hedef kitlesinin beğenisine sunduğu dizi, dolunay dönemlerinde yayınlanması planlanan 11 dakikalık 27 bölümden oluşuyor. Nisan 2017’de mobil uygulaması da piyasaya sürülecek Hanazuki’nin, ayrıca, yıl boyunca markalı ürünlerinin yanı sıra -içlerinde akıllı kıyafetlerin de olduğu- 175 ürünlük bir oyuncak dizisi de çocuklarla buluşmaya hazırlanıyor.

Markanın ilk dokuz bölümünü yayınladığı dizinin ilk sezonunun tanıtım videosuna aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: Psfk.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.