Hane Tüketim Paneli gelişimini inovasyonla birleştiriyor

Araştırmada Yenilikler Konferansı 9 Mayıs’ta Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştirilecek.

13.04.2012 - 00:00 | MediaCat

Araştırmanın en sıcak konularını, alanında uzman global araştırmacılarla gündeme getirecek olan Araştırmada Yenilikler Konferansı bu yıl  9 Mayıs’ta katılımcılarını bekliyor.

Başkanlığını Vural Çakır’ın gerçekleştireceği Four Seasons Bosphorus’ta gerçekleştirilecek konferansta "yıkıcı yeniliklerle gelen yeni normal" örnekleriyle açıklanacak; Ipsos Open Thinking Exchange CEO’su Shelley Zalis, Yıkıcı Yenilik (Disruptive Innovation) kavramını ve araştırma ile nasıl tetiklenebileceğini anlatacak.

Türkiye’de orta sınıf büyük bir değişim içinde. Önümüzdeki yıllarda büyümenin motoru olacak. Peki biz bu orta sınıfı ne kadar tanıyoruz? Bu sorunun yanıtlarını Türkiye’yi Anlama Kılavuzu Araştırmasını hazırlayan ve yorumlayan uzmanlar Araştırmada Yenilikler Konferansı’nda verecek.

Ayrıca, Türkiye’de tüketici panelleri yepyeni bir düzeye çıkıyor. Konferansta klasik tüketici panel işlevini  zenginleştirerek dünyada ilk kez gerçekleşecek yeni teknoloji uygulaması ile birlikte üst düzey bir işleve kavuşturan Mega Panel’in de lansmanı yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.