MediaCat

Google+ ‘ın arayüzü yenilendi

170 milyondan fazla insan Google+ kullanmaya başlayarak Arama, Gmail ve birçok diğer ürünümüzü yeni bir platform üzerinden deneyimlemeye başladı.

Google+ ‘ın arayüzü yenilendi

170 milyondan fazla insan Google+ kullanmaya başlayarak arama, Gmail ve birçok diğer Google ürününü yeni bir platform üzerinden deneyimlemeye başladılar. Google da tüm ürünlerinin entegre olduğu bir platform üzerinden, kullanıcılarına kusursuz bir sosyal web tecrübesi yaşatma hedeflediği için Google+ üzerinde birçok yeniliğe gitti.

Google+’ın yeni ara yüzü, burada vakit geçirmekten daha fazla keyif alınması için tasarlandı.

Google+’da dikkatinizi çekecek yeni unsurlardan bir tanesi artık sayfanızdaki akışı daha yakından takip edebilecek olmanız. Üstteki sabit simgelerin yerini sol tarafta dinamik bir uygulamalar bandı aldı. Google+’ın yeni tasarımında, insanların birbirleri ile daha etkin iletişim kurmalarını sağlayacak ‘Videoyla Sohbet’ sayfasını ekledi.

Ayrıca, Google+’da artık yeni trendleri Explore(Keşif) sayfası yardımı ile yakından takip edebileceksiniz. Ayrıca tercihinize göre daha büyük fotoğraflarınız ile profil oluşturabilecek, sohbet listenizi dilediğiniz gibi düzenleyebileceksiniz.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.