MediaCat

Haluk Levent’in kayıp montu bulundu

Mont, yeniden sahibinin ellerinde.

Haluk Levent’in kayıp montu bulundu

Montunu ve pasaportunu kaybeden Haluk Levent‘in 2 Ocak 2017 tarihinde Twitter’dan takipçilerine seslenerek montunu bulana 300 lira, işsize iş imkânı ve telefonda sınırsız özel konser vaatlerinde bulunduğunu hatırlayanlar olacaktır.

Sanatçının kayıp montu, nihayet bulundu. Haluk Levent’in, montu bulan üç gencin 14 Şubat’ta sevgililerini etkilemelerine yardımcı olmak için yaptıklarını anlatan yaklaşık yedi dakikalık bir videoysa Onedio‘nun sosyal medya hesaplarından yayınlandı.

Samsung Türkiye‘nin Onedio işbirliğiyle hayata geçirdiği Content Factory (İçerik Fabrikası) kapsamında hazırlanan video, Samsung Galaxy A serisi akıllı telefonlar için hazırlanan bir reklam filmi. Yapım ve yaratıcı süreçleri Onedio imzası taşıyan reklam filmi Sevgililer Günü’ne özel bir mesajla, gerçek sevginin bir günlük sürprizlerle değil mutlu anları biriktirerek ölümsüz kılınabileceğini anlatıyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.