MediaCat

Halkla İlişkiler yöneticileri Londra’da buluştu

Halkla İlişkiler endüstrisinin küresel yöneticileri Londra’da yuvarlak masa toplantısında buluştular.

Halkla İlişkiler yöneticileri Londra’da buluştu

Avrupa’dan iletişim danışmanlığı derneklerinin yöneticileri endüstrinin karşılaştığı sorunlar ve halkla ilişkiler mesleğinin standartlarının uluslararası düzeyde yükseltilmesi için yapılabilecek ortak çalışmalarla ilgili fikirlerini paylaşmak üzere Londra’da buluştu.

Ev sahipliği PRCA tarafından yapılan ve Türkiye temsilciliğini İDA’nın üstlendiği ICCO tarafından düzenlenen, sekiz ülke derneğinin yöneticilerini bir araya getiren yuvarlak masa toplantısında, ücretlendirme ve karlılık, projelerin değerlendirilmesi, yönetim standartları, mesleki gelişim ve ajans-müşteri ilişkisinin güçlendirilmesi gibi halkla ilişkiler profesyonellerinin karşılaştıkları temel sorunlar ele alındı.

Toplantıya katılan ulusal ve uluslararası organizasyonlar; İngiltere’den PRCA (Halkla İlişkiler Danışmanları Derneği), BPRCA (Belçika Halkla İlişkiler Danışmanları Derneği), APRA (Çek Halkla İlişkiler Ajansları Derneği), SYNTEC (Fransa Halkla İlişkiler Danışmanlığı Derneği), ASSOREL (İtalya Tam Hizmet Halkla İlişkiler Ajansları Derneği), PPRCA (Polonya Halkla İlişkiler Danışmanlıkları Derneği), PRECIS (İsveç Halkla İlişkiler Danışmanlıkları Derneği) ve ICCO oldu.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.