MediaCat

Hakan Hepcan’dan Turkcell Superonline’a gözdağı

Hepcan, Sabri’li reklam filminde kullanılan fikrin kendisine ait olduğunu iddia ediyor.

Hakan Hepcan’dan Turkcell Superonline’a gözdağı

Televizyon izleyicilerinin Okan Bayülgen‘in Makina Kafa programından aşina oldukları müzisyen Hakan Hepcan, dün yayınlanan Turkcell Superonline reklam filminde kullanılan fikrin kendisine ait olduğunu iddia etti. Sosyal medyada oldukça kalabalık bir takipçi kitlesine sahip olan Hepcan iddiasını attığı şu tweet’lerle dile getirdi.

Hepcan’ın Tweet’inde belirttiği Vine videosu bir futbol karşılaşmasının televizyon ekranındaki görüntüleri ile başlıyor. Karşılaşma sırasında Sabri Sarıoğlu‘nun kaleyi ıskalayan şutu ile dışarı çıkan futbol topu maçı televizyon başında izleyen üç arkadaştan birisinin başına isabet ediyor.

Superonline reklam filmi de, tıpkı Vine videosu gibi, futbol karşılaşması görüntüleri ile başlıyor. İlerleyen anlarda karşılaşmanın izlendiği ekranın aslında bir bilgisayar monitörü olduğu anlaşılıyor. İnternet hızındaki yavaşlık nedeni ile donan ekran karşısında şaşkına dönen izleyici, bizzat Sabri‘den gelen futbol topunun başına isabet etmesi ile kendine geliyor. Ardından sahneye giriş yapan Sabri, izleyiciye ‘ışık hızına’ geçmesini öneriyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.