Sony’den otomatlara ince ayar

Sualtında da çalışabilen Walkman için çarpıcı tanıtım

05.02.2014 - 10:32 | Haluk Kasarcı

Sony bir süre önce teknolojide dünden bugüne öncüsü olduğu yenilikleri bir arada sunduğu bir video hazırlamış, aynı videonun sonunda ise kısa vadede göreceğimiz yeniliklerin haberini vermişti. Su altında dahi çalışabilen mp3 oynatıcılar müjdelenen yenilikler arasında yer alıyordu. Sony sözünü tuttu. Markanın yıllara meydan okuyan alt markası Walkman için hayata geçirilen yenilik yıllardır özellikle yüzücüler için büyük bir ihtiyaç olan suda kullanılabilme özelliği ilgi çekeceğe benziyor.

Sony hedef kitlesi profesyonel yüzücüler olan yeni ürünün tanıtımını hedef kitleyi yakalayabileceği yegâne yerde yapıyor: içinde yüzme havuzu bulunan spor salonları. Ambalaj tasarımını DraftFCB’nin üstlendiği şişelenmiş walkmanler ürünün en büyük özelliğini potansiyel tüketicisinin ürüne en açık olduğu yerde gözler önüne seriyor. Otomatlarla tanıtılan ürünün Türkiye’de ne zaman satışa sürüleceği henüz bilinmiyor. Ürünün yalnızca yüzme havuzlarında değil duşlarda da kullanılacağını tahmin etmek güç olmasa gerek.

[youtube]http://youtu.be/USJSOPPZoKI[/youtube]

Kaynak: Branding Magazine

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.