Hak ettiğiniz yerden çalışın

King Kong benzeri mor canavar size hak ettiğiniz işi buluyor.

07.09.2017 - 13:57 | Gönül Hadımlı

Hak ettiğiniz yerden çalışın

İşvereniniz tarafından küçük görüldüğünüz o an, dev bir canavarın sizi kaçırdığını ve sizi hayallerinizin ofisine bıraktığını düşünün.

İş arama ve işe alım süreçlerine yönelik hizmetler sunan global online platform monster.com, yeni reklam kampanyasında herkesin hak ettiği işte çalışması gerektiğini vurguluyor. “King Kong” filminden esinlenilen yeni reklam filmi her şey mor renkli dev bir canavarın, patronu karşısında görmezden gelinen bir çalışanı kaçırmasıyla başlıyor. Kadın çalışana karşı gayet kibar davranan canavar birçok sokak geçiyor; ofislerde çalışanlarına kötü davranan patronları ürkütüyor ve bir binanın tepesine tırmanarak genç kadını bir ofise bırakıyor. Genç kadın yüzünde tatmin olmanın vermiş olduğu o gülümsemeyle masasını incelemeye koyuluyor.

Kampanya kapsamında markanın birlikte çalıştığı 3D animasyon şirketi The Mill, karakterin tüm hareketlerinin gerçekçiliğinin sağlanması için hazırlamış olduğu özel efektlerle canavarın kürkünün altında tam kapsamlı bir kas sistemi yerleştirdi.  Aynı zamanda kampanya süreçleri ise KBS Reklam Ajansı ve MJZ Prodüksiyon Şirketi tarafından yönetildi.

Kaynak: Creativity Online

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.